Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

ancilia 

ATHALIA WHITE ANCILIAS " NATALKA, NATY"

184 fotek červenec 2007 až prosinec 2009 - zobrazení
31/07/2009
Všichni mi říkají Natalka.
Celkem se nás dne 31.01.2009 narodilo 7 holek a jeden bráška, ten se jmenuje po tatínkovi Athos Junior.Jsem pyšná, že mám narozeniny stejně jako náš táta Athos.
Mám velkou výhodu, že mě vychová nejem maminka Anci, . ale také shovívavý taťka Athos a ostatní členi naší bílé smečky.

Moje maminka " Anci" - Ancilia II du Bois des Ternes, šampionka Slovenska, Rakouska, Srbska je importovaná z Francie, má zkoušky a mnoho dalších výstavních titulů.
Tatínek Athos Ancilia je jeden z výstavně nejkrásnějších psů. Je šampionem českým, slovenským, rakouským, luxemburským,ruským, slovinským, maďarským, polským, rumunským, srbským, klubovým šampionem slovenským, českým a mnoha dalších titulů.

Jsem veselá, temperamentní, přátelská...

Na cvičáku jsem podle lidiček, kteří tam jsou velmi šikovná. Do svých 18 měsíců mám 3 zkoušky - ZOP,BH a rakouskou zkoušku BGH 1 a 4.místo ze závodu BGH 1 v Rakousku.
Jezdím také na výstavy. Jsem ŠAMPIONKA SLOVENSKA,SRBSKA, MAĎARSKA, BULHARSKA, ČERNÉ HORY, MAKEDONIE,KLUBOVÁ ŠAMPIONKA SK, Derby Winner H, Středo-východo evropský vítěz 2010, Krajský vítěz aj. Ráda cestuji. Byla jsem již i ve Francii na speciální výstavě bšo, kde jsem dostala BOB junior - nejkrásnější mladý plemene, v Srbsku - BOB,na klubovce v rakouském Aurachu, Bulharsku, Černé Hoře, Polsku, Maďarsku atd.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron